Onaylandı BaranVrlk - Ekip Başvurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaranVrlk

Moderator
Moderator
Öncelikle merhaba, başvurumu incelediğin için teşekkürler. Başvurumu herkesin yaptığı gibi direkt olarak şablonları kullanarak yapmak yerine kendimden bahsettikten sonra önerilen şablonu kullanacağım. Umarım bir sorun olmaz, yok şayet "biz sadece şablon anlarız" diyorsanız hemen aşağıda olacak! Kendimden bahsetmem gerekirse:
Adım Baran Varlık, 11 Kasım 2002 doğumluyum. Aslen Zonguldaklı fakat liseden itibaren daha iyi eğitim olduğunu düşündüğüm(tartışılır) İzmir'e geldim. Abimle birlikte İzmir'de yaşamaktayım. Genel olarak bilgisayar oynamak, kitap okumak ve özellikle basketbol oynamaktan hoşlanırım. Fakat günümün çoğunu bilgisayar ve diğer teknolojik aletlerle geçiriyorum. Tabii bu bir nevi zaman kaybı ama insan eğleniyor işte. Kendimden çok kısaca bu şekilde bahsedebildim. Bu işi her ne kadar ciddiye alsam da samimi olmak istediğimden böyle bir başvuruda bulunuyorum. Dediğim gibi, umarım bir mahsuru yoktur. Şimdi ise sizin asıl istediğiniz bölüm olan şablon:

-Hangi bölümde yetkili olmak istiyorsun?
Aslında genel olarak her bölümde yardımcı olabileceğimi düşündüğümden genel moderatör olarak tüm konularda görev almak isterim. Fakat siz böyle bir şeyi kabul etmiyorsanız, "Bilgisayar Oyunları" bölümünde moderatör olmak isterim.

-Ekibimize katıldığınızda sitemize ne gibi katkılarda bulunacaksınız?
Yapı(m) gereği, ortalıkta emek verilerek yapılan bir iş varsa yardımcı olmak isterim. Sorumluluk almayı gönüllü olarak kabul ederim. Bu da, forumu daha ileriyi taşımak konusunda sırtıma yük almaktan çekinmeyeceğim anlamına geliyor. Ekibe katıldığımda, OyunHaberi'ni daha ileriye götürebilir, düzeni ve nizamı sağlayabilir ve çoğu şeyden öte bu "mekanı" çok daha sıcak bir yer haline getirebilirim. Kısacası, ekibe katılırsam sitenin dahada gelişmesi uğruna katkıda bulunmaya çalışırım.

-Kendinizden biraz bahsedin.
Bunu sanırsam konunun başında yaptım.

-Ek olarak eklemek istedikleriniz.
Ek olarak eklemeye uygun bir şey göremiyorum. Buraya okuma zahmetine girdiğiniz için teşekkürler. İyi günler!

ClayXv

Administrator
Administrator
Blog Yazarı
Merhaba Baran.
Öncelikle kendini bizlere tanıttığın için teşekkürlerimi sunarım. Başvuruya dönecek olursak;
Başvurunuz onaylanmıştır. Gerekli bilgilendirme özel mesaj ile yapıldı.

İyi günler dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...